Nagłówek Dziennika Polickiego

43. Ogólnopolski Bieg Uliczny "Ćwierćmaraton" Policki [zapowiedź]

W najbliższą sobotę, 8 października odbędzie się 43. Ogólnopolski Bieg Uliczny „Ćwierćmaraton” Policki. Start i meta zawodów podobnie jak w latach ubiegłych ustawiona zostanie na ul. Roweckiego w Policach.

Ćwierćmaraton Policki

na zdjęciu: Ćwierćmaraton Policki w 2017 roku

Na godzinę 10.55 zaplanowano otwarcie zawodów i prezentacja zawodników Biegu Głównego. Punktualnie o godzinie 11.00 uczestniczki i uczestnicy rozpoczną rywalizację na dystansie 10 kilometrów.

Dekorację zwycięzców Biegu Głównego zaplanowano na godzinę 12.00.

Od godziny 12.30 rywalizację rozpoczną najmłodsi uczestnicy wydarzenia. Zwieńczeniem rywalizacji będzie Bieg Rodzinny na dystansie 1 000 metrów.

O godzinie 14.10 rozpoczną się dekoracje dzieci i młodzieży.

Organizatorem wydarzenia jest Uczniowski Klub Lekkoatletyczny "Ósemka" w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.