reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Pierwszym gościem w kolejnym sezonie programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o przyznane dofinansowanie w kwocie 15,3 miliona złotych na przebudowę oraz wyposażenie polickiego MOKu w ramach środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Dyrektor Anna Ryl odpowiada również na pytania dotyczące organizacji imprez plenerowych, w tym Dni Polic i Jarmarku Augustiańskiego w Policach-Jasienicy oraz jak Miejski Ośrodek Kultury w Policach radził sobie w dobie pandemii koronawirusa.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.