reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Gala Zasłużonych Pracowników Grupy Azoty Police

W piątek w Hotelu Dobosz w Policach odbyła się Gala Zasłużonych Pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., podczas której uhonorowano najdłużej pracujących pracowników Spółki.

Gala Zasłużonych Pracowników Grupy Azoty Police

na zdjęciu: Gala Zasłużonych Pracowników Grupy Azoty Police

Pracownicy Honorowe Odznaczenia otrzymali z rąk zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. w osobach prezesów Mariusza Graba, Michała Siewierskiego oraz Stanisława Kostrubca, a także wojewody zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego.

„Kryzys energetyczny a wzrost znaczenia wodoru”. Konferencja naukowa podsumowująca pierwszą edycję Akademii Wodorowej Grupy Azoty i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

We wtorek, 26 września w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie odbyła się konferencja naukowa podsumowująca pierwszą edycję Akademii Wodorowej Grupy Azoty i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Konferencja Kryzys energetyczny a wzrost znaczenia wodoru

na zdjęciu: prezes Zarządu Grupy Azoty Police Mariusz Grab

W jaki sposób można zastąpić energetykę węglową? Teraz i w perspektywie – na takie pytanie odpowiadali uczestnicy dwudniowej konferencji „Kryzys energetyczny a wzrost znaczenia wodoru”, zorganizowanej przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie oraz Grupę Azoty Police.

Grupa Azoty Police podpisała porozumienie z Zespołem Szkół nr 1 w Stargardzie

We wtorek, 29 sierpnia w siedzibie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. podpisano porozumienie pomiędzy policką Spółką a Zespołem Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie.

43. rocznica Porozumień Sierpniowych

na zdjęciu: (od lewej) Magdalena Krupa-Dubij, Tomasz Korytkowski, Mariusz Grab, Michał Siewierski

Dzięki podpisanemu porozumieniu Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. będzie organizować bezpłatne praktyki dla uczniów, szkolenia branżowe dla nauczycieli szkoły w Stargardzie, zajęcia ze specjalistami dla uczniów kształcących się w zawodzie monter maszyn i urządzeń oraz elektryk.

Przedstawiciele Grupy Azoty Police uczestniczyli w obchodach 43. rocznicy Porozumień Sierpniowych

Przedstawiciele zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. – prezes Mariusz Grab oraz członek zarządu Anna Tarocińska wzięli udział w obchodach 43. rocznicy Porozumień Sierpniowych pod bramą Stoczni Szczecińskiej.

43. rocznica Porozumień Sierpniowych

na zdjęciu: Mariusz Grab i Anna Tarocińska składają kwiaty pod bramą Stoczni Szczecińskiej

Kwiaty pod pomnikiem „Pamięci Poległych w Grudniu 1970 w imię solidarności klasy robotniczej” złożyli również przedstawiciele Grupy Azoty Police Serwis oraz Zarządu Morskiego Portu w Policach.

Przedstawiciele Grupy Azoty Police złożyli kwiaty pod pomnikiem „Ludziom Solidarności” w Policach

30 sierpnia, w 43. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania związku zawodowego NSZZ "Solidarność" pod pomnikiem „Ludziom Solidarności” w Policach, kwiaty złożyli przedstawiciele zarządu Grupy Azoty Police Stanisław Kostrubiec i Anna Tarocińska oraz członkowie Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" Zakłady Chemiczne "Police".

43. rocznica Porozumień Sierpniowych

na zdjęciu: Anna Tarocińska i Stanisław Kostrubiec składają kwiaty pod pomnikiem „Ludziom Solidarności” w Policach

Strajki, do których doszło w 1980 roku na Wybrzeżu, były wywołane pogarszającą się sytuacją ekonomiczną kraju. Doprowadziły one do podpisania czterech porozumień między ówczesnym rządem, a komitetami strajkowymi.

Grupa Azoty Police zaprasza do składania ofert na prowadzenie bufetu gastronomicznego

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza do składania ofert na prowadzenie bufetu gastronomicznego w atrakcyjnej lokalizacji — przy ul. Kuźnickiej 1 w Policach, gdzie znajduje się siedziba Spółki.

Bufet gastronomiczny

na zdjęciu: Grupa Azoty pozytywnie przeszła audyt Fertilizers Europe w obszarze produktów nawozowych

Grupa Azoty Police od ponad 50 lat jest największym producentem nawozów wieloskładnikowych w kraju, wchodzącym w skład największej polskiej grupy chemicznej i kluczowej grupy kapitałowej branży nawozowo-chemicznej w Europie — Grupy Azoty. Policka Grupa Kapitałowa zatrudnia około czterech tysięcy pracowników, a kolejne kilka tysięcy osób każdego dnia korzysta z terenów Spółki, prowadząc tu swoją działalność, spotykając się z klientami i kontrahentami. Siedziba Spółki przy ulicy Kuźnickiej 1 w Policach to miejsce wielu inwestycji i ogromnego potencjału gospodarczego.

Finał 6. edycji programu ambasadorskiego Grupy Azoty

Prezentacje w szkołach średnich i na uczelniach, organizowanie konkursów chemicznych dla młodzieży oraz promowanie w mediach społecznościowych pracy w branży chemicznej - m.in. tym zajmowali się przez ostatnie sześć miesięcy Ambasadorzy Marki Grupa Azoty. W siedzibie Grupy Azoty w Warszawie odbyło się podsumowanie projektu, przebiegającego pod hasłem „Grupa Azoty pracodawcą z wyboru”.

Ambasadorzy marki

na zdjęciu: ambasadorzy marki Grupy Azoty

Ambasadorami największych spółek Grupy Kapitałowej było 6 osób, studentów i doktorantów wyższych uczelni: Karolina Kadela z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Karolina Zawadzińska z Politechniki Krakowskiej – reprezentujący Grupę Azoty S.A. Tarnów, Ewelina Konarska Michalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego i Malwina Niedźwiedź z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie - wybrani przez Grupę Azoty Police, Adam Gołębiewski ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - reprezentujący Grupę Azoty Puławy oraz Michał Naszkiewicz z Uniwersytetu Opolskiego - wybrany przez Grupę Azoty Kędzierzyn.

Grupa Azoty pozytywnie przeszła audyt Fertilizers Europe w obszarze produktów nawozowych

Audyt w zakresie Programu Product Stewardship to inicjatywa Fertilizers Europe - organizacji zrzeszającej największe europejskie firmy nawozowe. Przeprowadzony audyt potwierdził spełnienie najwyższych wymagań przez produkty nawozowe Grupy Azoty. Podczas całego procesu audytorzy z firmy DNV oceniali m.in. standardy stosowane na etapie projektowania produktu, procesy technologiczne, dystrybucję oraz faktyczne spełnienie właściwości nawozów deklarowanych przez Grupę Azoty. Audyt obejmował cztery główne zakłady produkcyjne tj. w Kędzierzynie, Policach, Puławach i Tarnowie.

Grupa Azoty pozytywnie przeszła audyt Fertilizers Europe w obszarze produktów nawozowych

na zdjęciu: Grupa Azoty pozytywnie przeszła audyt Fertilizers Europe w obszarze produktów nawozowych

Grupa Azoty – jako jeden z członków Fertilizers Europe – jest zobowiązana do udziału w audytach recertyfikacyjnych Programu Product Stewardship, które odbywają się co 3 lata. Pozytywne przejście audytu potwierdza spełnienie przez producenta najwyższych światowych standardów w wytwarzaniu nawozów, dzięki którym możliwe jest wdrażanie zaawansowanych technik produkcji i procedur bezpieczeństwa, zgodnych z europejskimi regulacjami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.