Nagłówek Dziennika Polickiego

Klub Bokserski Bestia Police otworzył swoje drzwi dla przyszłych adeptów pięściarstwa

Dziś Klub Bokserski Bestia Police zorganizował dzień otwarty i zaprosił w swoje progi dzieci, młodzież i dorosłych na darmową lekcję boksu.

Dzień otwarty Klubu Bokserskiego Bestia Police

na zdjęciu: zajęcia prowadzili trenerzy pięściarstwa Mirela Balcerzak oraz Tomasz Resól

Podczas zajęć uczestnicy pod okiem trenerów pięściarstwa mieli okazję zapoznać się z techniką boksu, ćwiczeniami sprawnościowymi i kondygnacyjnymi, a także ćwiczeniami wzmacniającymi.

– W naszym klubie prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport. – powiedział Tomasz Resól, trener pięściarstwa w Klubie Bokserskim Bestia Police. – Trenujemy tutaj w klubie m.in. koordynację ruchową zarówno wśród najmłodszych uczestników, jak i osób dorosłych. – dodał.

Każdy trening prowadzony jest przez trenerów Mirelę Balcerzak oraz Tomasza Resóla. Mimo iż treningi nie są indywidualne, to trenerzy przywiązują dużą uwagę do pracy z każdym zawodnikiem.

– W trakcie zajęć wyłapujemy mankamenty i na bieżąco korygujemy błędy popełniane przez uczestników naszych zajęć. – tłumaczy Tomasz Resól. – Razem z Mirelą zwracamy dużą uwagę na technikę bokserską. Pokazujemy jak wymagającym sportem, od strony technicznej jest boks. – podkreśla.

Treningi prowadzone przez Klub Bokserski Bestia Police kierowane są praktycznie do każdego, kto ma ochotę rozpocząć przygodę z boksem, niezależnie od wieku.

We wtorki i czwartki prowadzone są zajęcia dla mężczyzn, natomiast w poniedziałki i środy prowadzone są zajęcia dla kobiet. W środy prowadzone są również zajęcia dla dzieci i młodzieży.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.