reklama

Jacek Nawrocki nowym trenerem Grupa Azoty Chemika Police

Były selekcjoner seniorskiej kobiecej reprezentacji Polski w siatkówce Jacek Nawrocki został trenerem Grupa Azoty Chemika Police. Tym samym potwierdziły się krążące od kilku miesięcy nieoficjalne informacje.

Informację o zatrudnieniu nowego trenera przekazał w czwartek policki klub. Dzień wcześniej Jacek Nawrocki zrezygnował z prowadzenia kadry narodowej.

– Zaczynam nowe wyzwanie. Wyzwaniem jest podjęcie pracy w mistrzu Polski, ale i zdobycie kredytu zaufania kibiców, którzy nie są do mnie przekonani. Najważniejsze są dla mnie dobre relacje z ludźmi, z którymi będę miał kontakt na co dzień – siatkarki, sztab szkoleniowy, pracownicy klubu. Skupiam się na tym, co mamy do zrobienia, co jest przed nami. Ostatnie tygodnie były trudne. W końcu jestem na miejscu i chcę skupić się na czymś, czego ostatnimi laty mi brakowało, czyli codziennej, klubowej pracy – mówi Nawrocki.

Prezes Grupa Azoty Chemika Police Paweł Frankowski wierzy, że nowy trener przekuje swoje doświadczenie w rozsądne prowadzenie Chemika do walki o wyznaczone cele.

Jacek Nawrocki ma 56 lat. W latach 2015-2021 prowadził żeńską kadrę narodową. Na stanowisku trenera Grupa Azoty Chemika Police zastąpił Ferhata Akbasa.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Grupa Azoty Chemik Police

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także