Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 661 109 | Zgonów: 42 808 | Wyzdrowiało: 1 391 981

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 79 232 | Zgonów: 1 444

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 864 | Zgonów: 68

Data aktualizacji: 24 lutego 2021 roku, godzina: 11:55| Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

ogłoszenie społeczne

Dziewiąty Puchar Polski w historii Grupy Azoty Chemik Police

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police pokonały Grot Budowlanych Łódź 3:1 w finale Tauron Pucharu Polski, sięgając tym samym po raz dziewiąty po krajowy puchar.

Policzanki wyższość rywalek musiały uznać jedynie w pierwszej partii, ulegając do 23. W kolejnych odsłonach podopieczne Ferhata Akbasa wygrały do 21, 18, 18 i tym samym jasne się stało, że po raz trzeci z rzędu Puchar Polski trafi do zespołu Chemika Police.

MVP turnieju wybrana została Natalia Mędrzyk. Najlepiej punktującą zawodniczką Grupy Azoty Chemik Police w finałowym spotkaniu była Jovana Brakočević-Canzian, która zdobyła 18 punktów.

Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (25:23, 21:25, 18:25, 18:25)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grupa Azoty Chemik Police