Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 228 318 | Zgonów: 4 172 | Wyzdrowiało: 105 092

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 6 329 | Zgonów: 64

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 342 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 23 października 2020 roku, godzina: 10.48 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

Grupa Azoty Chemik Police przegrał po pięciosetowym pojedynku z Radomką Radom

W niedzielnym spotkaniu siatkarki Grupy Azoty Chemik Police przegrały przed własną publicznością z E.Leclerc Moya Radomką Radom 2:3 (26:28, 18:25, 25:16, 25:17, 8:15). To druga z rzędu porażka po tie-breaku Mistrzyń Polski w obecnym sezonie.

Policzanki przegrały dwa pierwsze sety i aby myśleć o korzystnym wyniku musiały wziąć się ostro do pracy. Szczególnie zacięty był pierwszy set, którego przyjezdne wygrały 28:26. W drugim secie ponownie lepsze okazały się podopieczne Riccardo Marchesiego.

W trzeciej odsłonie niemające już nic do stracenia siatkarki z Polic zagrały lepiej i ostatecznie wygrały 25:16, mimo iż zacięta rywalizacja toczyła się do stanu po 14.

Pierwsza część czwartego seta była bardzo wyrównana. Gospodynie zdołały jednak odskoczyć na kilka punktów i utrzymać prowadzenie do końca partii.

W decydującym piątym secie lepsze okazały się zawodniczki z Radomia i to one ostatecznie wywalczyły 2 punkty. Podopieczne Ferhata Akbasa musiały się zadowolić jednym punktem. Po dwóch ligowych kolejkach policzanki mają na swoim koncie dwa oczka.

Warto jednak wspomnieć o 10-dniowej kwarantannie, jaką musiał przejść zespół Grupy Azoty Chemik Police przed rozpoczęciem obecnego sezonu.

MVP spotkania została rozgrywająca drużyny Radomki Radom - Katarzyna Skorupa.

Grupa Azoty Chemik Police – E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (26:28, 18:25, 25:16, 25:17, 8:15)