reklama
  • WOŚP
  • Publikacja:

32. Finał WOŚP na Starym Mieście

Dziś o godzinie 14:00 na skwerze Bolesława Krzywoustego w Policach odbyła się impreza w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której burmistrz Polic Władysław Diakun serwował bigos, a przedstawiciele Rady Osiedla nr 2 rozmaite wypieki.

Burmistrz Polic Władysław Diakun serwował gorący bigos / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne grupy wokalnej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz artystów zrzeszonych w ramach Dźwięków Polic.

Na dzisiejsze wydarzenie przygotowaliśmy m.in. gorący bigos, którym częstowaliśmy uczestników oraz wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocypowiedział burmistrz Polic Władysław Diakun.

Dzień wcześniej burmistrz Polic wraz z przewodniczącym Rady Powiatu w Policach Cezarym Arciszewskim częstowali wypiekami, podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.