Menu

Dmochowski: „Na pewno jest ciężko, bo my nie mamy tych możliwości ani medialnych, ani finansowych, aby prowadzić tak szeroko zakrojoną kampanię”

  • Gracjan Broda

Sławomir Dmochowski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w Policach, podczas czwartkowego, otwartego spotkania z mieszkańcami zarzucił polickim mediom brak wsparcia jego kampanii wyborczej.

– Wybory to też amunicja, nasi konkurenci mają możliwości – zaczął Dmochowski. – Ja już nie chcę do tego nawiązywać, ale na pewno jest ciężko, bo my nie mamy tych możliwości ani medialnych, ani finansowych, aby prowadzić tak szeroko zakrojoną kampanię – kontynuował kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Polic.

I tutaj Sławomir Dmochowski wprowadził swoich zwolenników w błąd. Możliwości wszystkich Komitetów Wyborczych są bowiem takie same. Każdy Komitet Wyborczy obowiązują te same limity kampanijne.

– Każdy Komitet Wyborczy traktujemy w ten sam sposób. Staramy się relacjonować organizowane przez poszczególne środowiska polityczne spotkania, niezależnie od tego, czy organizuje je Wspólnota Samorządowa Gryf XXI, Sojusz Lewicy Demokratycznej czy Prawo i Sprawiedliwość – mówi Gracjan Broda, redaktor naczelny Dziennika Polickiego. – Co ciekawe na naszych łamach jak dotychczas najczęściej relacjonowaliśmy wydarzenia i spotkania z udziałem... Sławomira Dmochowskiego – dodaje.

Dziennik Policki do tej pory nie tylko zrelacjonował prezentację kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, ale wziął również udział w dwóch konferencjach prasowych, które organizował Sławomir Dmochowski i jego zaplecze polityczne. Kandydat PiS na burmistrza Polic wziął także udział w dwóch programach realizowanych przez Internetową Telewizję Regionalną „HB” przy współpracy z Dziennikiem Polickim: „Debacie Politycznej” oraz programie „Kontra GOŚĆ”. Co więcej, wszystkie materiały zrealizowane przez Dziennik Policki, nie kosztowały Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości nawet złotówki.

– Przeglądając media społecznościowe i wpisy poszczególnych działaczy polickiego PiS-u można odnieść wrażenie, że na siłę próbuje się dyskredytować lokalnych dziennikarzy – podkreśla Gracjan Broda.

Dlaczego? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie już sam.

Autor: Redakcja Dziennika Polickiego, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#1 Prezes 2018-10-07 07:45
Ludzie w zawiązanym zielonym worze. podłączeni do kroplówki z kiwi, tkwią we śnie myśląc że nigdy nie przeminie, a rzeka ma kolor zielony i nigdy swoich barw nie zmieni.
Cytować
 
 
#2 pablo 2018-10-07 09:46
Typowa gadka jak na członka tej partii przystało, najlepiej zrzucić winę swojej porażki na innych. Nie przyszło im tylko do głowy, że po 3 latach nierządu tej partii wszyscy mają już dość PiS.
Cytować
 
 
#3 maks 2018-10-08 13:01
Police ociekają wszędzie zielonym ściekiem, czy nie ma szans dla tego miasta?
Cytować
 
 
#4 Ona 2018-10-13 18:27
Dość już tej kadencji potrzeba osoby z jajem która postawi Police na nogi pozdrawiam
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją