Menu

Magdalena Zagrodzka rozpoczęła kampanię w terenie [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W poniedziałkowe popołudnie spotkania z mieszkańcami rozpoczęła Magdalena Zagrodzka, która będzie ubiegać się w październikowych wyborach samorządowych o fotel wójta gminy Dobra.

Pierwsze spotkanie odbyło się Bezrzeczu. Kandydatce na wójta gminy Dobra towarzyszyli najbliżsi współpracownicy i zarazem kandydaci na radnych.

W trakcie spotkanie poruszonych zostało kilka istotnych kwestii dotyczących miejscowości Bezrzecze.

– Musimy rozwiązać problemy związane z edukacją. Mamy w planie budowę kompleksu żłobkowo-przedszkolnego, którego zadaniem będzie odciążenie przepełnionej miejscowej szkoły podstawowej – powiedziała Magdalena Zagrodzka.

Wśród problemów poruszanych przez mieszkańców znalazły się m.in. remont drogi powiatowej w Bezrzeczu, duże natężenie ruchu oraz nadmierne przekraczanie prędkości na wysokości szkoły podstawowej.

– W Bezrzeczu, podobnie jak w Mierzynie mieszkańcy mają problem z brakiem wody w kranach oraz zalewaniem posesji podczas deszczowej pogody – mówiła Katarzyna Ciurzyńska, kandydatka do Rady Gminy Dobra.

Magdalena Zagrodzka chciałaby również m.in. rozbudować sieć ścieżek rowerowych, wybudować nowy Dom Kultury, który stałby się centrum kulturalnym gminy Dobra oraz zintegrować środowiska zarówno ludzi młodych, jak i seniorów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją