Menu

Magdalena Zagrodzka potwierdziła swój start w wyborach!

  • Gracjan Broda

Magdalena Zagrodzka, radna Powiatu Polickiego potwierdziła swój udział w jesiennych wyborach samorządowych. Będzie ubiegać się o stanowisko wójta gminy Dobra.

To trzeci kandydat po obecnej wójt Teresie Dera i Mariuszu Lindnerze, który oficjalnie potwierdził swój start w wyścigu o fotel wójta.

– Problemy, z jakimi zgłaszają się do mnie mieszkańcy, jako radnej powiatowej sprawiły, że postanowiłam zgromadzić wokół siebie osoby, którym na sercu leży dobro naszej gminy – powiedziała Magdalena Zagrodzka.

W jej opinii należałoby zintensyfikować działania zmierzające do rozwoju gminy, a także rozwiązać bieżące problemy z jakimi borykają się mieszkańcy, w tym m.in. zły stan dróg, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego czy problemy wodno-kanalizacyjne i deszczowe.

Jak zapowiedziała Magdalena Zagrodzka, szczegółowy program wyborczy zaprezentuje podczas konwencji programowej swojego sztabu wyborczego.

– Program będzie prowadził do zrównoważonego rozwoju całej gminy Dobra, począwszy od tych najmniejszych, a skończywszy na największych miejscowościach – podsumowała Zagrodzka.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją