Menu

AKS Myślibórz wygrywa w turnieju o Puchar Burmistrza Polic [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W minioną sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbył się 28. Turniej o Puchar Burmistrza Polic w podnoszeniu ciężarów.

Do rywalizacji przystąpiło 15 zawodniczek i zawodników reprezentujących trzy kluby sportowe. W prezentacji techniki z doskonałej strony pokazała się policzanka – Oliwia Styczyszyn. Miejsce trzecie zajęła Oliwia Mieczkowska, również reprezentująca AKS Promień Police.

Czytaj więcej: AKS Myślibórz wygrywa w turnieju o Puchar Burmistrza Polic [zdjęcia]

I Memoriał im. Antoniego Rogowskiego w podnoszeniu ciężarów [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Dzisiaj w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Siedleckiej odbył się I Memoriał im. Antoniego Rogowskiego oraz XXVIII Memoriał im. Tadeusza Iwańca w podnoszeniu ciężarów.

Zawody poprzedziła uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy i nadania siedziby klubu AKS Promień Police im. Antoniego Rogowskiego, który przez wiele lat pełnił funkcję prezesa polickiego klubu podnoszenia ciężarów.

Czytaj więcej: I Memoriał im. Antoniego Rogowskiego w podnoszeniu ciężarów [zdjęcia]

Turniej podnoszenia ciężarów z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W czwartek 3 maja w siłowni ciężarowców AKS „Promień” Police, odbył się turniej z okazji 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Imprezę otworzył Witold Król, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach wraz z Kamilą Drobniewską, prezes AKS „Promień” Police. Swoją obecnością zaszczyciła również Jolanta Majka, paraolimpijka i złota medalistka Mistrzostw Świata.

Udział w zawodach wzięło w sumie 32 zawodników i zawodniczek, reprezentujących pięć klubów sportowych.

Czytaj więcej: Turniej podnoszenia ciężarów z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości [zdjęcia]

Artur Miksa najlepszy wśród seniorów w XXII Otwartych Mistrzostwach Polic w wyciskaniu sztangi leżąc!

  • Gracjan Broda

Wczoraj, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbyły się już po raz dwudziesty drugi Otwarte Mistrzostwa Polic w wyciskaniu sztangi leżąc organizowane corocznie przez TKKF "Tytan" Police. W kategorii seniorów bezkonkurencyjny okazał się Artur Miksa reprezentujący Buldi Szczecin, który wycisnął sztangę ważącą 215 kilogramów.

Na czwartym miejscu uplasował się policzanin Arkadiusz Opolski z TKKF "Tytan" Police, który wycisnął 205 kg. W ostatniej, trzeciej próbie Opolski próbował powalczyć o miejsce drugie, ale nie zdołał wycisnąć ważącej 220 kg sztangi.

Czytaj więcej: Artur Miksa najlepszy wśród seniorów w XXII Otwartych Mistrzostwach Polic w wyciskaniu sztangi leżąc!

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "TYTAN" Police ma już 30 lat!

  • Gracjan Broda

TKKF Tytan Police obchodzi w tym roku okrągłą, trzydziestą rocznicę swojej działalności. Przypomnijmy, że polickie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznych powstało w 1985 roku.

- Na samym początku swojej działalności TKKF "Tytan" Police skupiał wokół siebie kilka sekcji, w tym m.in.: tenis stołowy, piłkę nożną, piłkę siatkową kobiet i mężczyzn, lekkoatletykę, szachy, triathlon, koszykówkę oraz brydż sportowy - mówi Władysław Kosiorkiewicz, wieloletni prezes TKKF "Tytan Police.

Czytaj więcej: Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "TYTAN" Police ma już 30 lat!

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją