ogłoszenie wydawcy

Piłkarze Chemika Police zremisowali w Gnieźnie

Piłkarze Chemika Police zremisowali w sobotnim spotkaniu wyjazdowym z Mieszkiem Gniezno 2:2. Wszystkie bramki padły w drugiej części meczu.

W 61 minucie widowiska na prowadzenie wyszli gospodarze. Z rzutu karnego Patryka Brzozowskiego pokonał Tomasz Bzdęga. Zaledwie 180 sekund później było już 1:1. Indywidualną akcją popisał się Szymon Kapelusz, który minął obrońcę rywala i strzałem z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce.

4 minuty później po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Kapelusz, który dograł piłkę w pole karne do Jakuba Sobeckiego, jednak przy próbie oddania strzału został powalony przez rywala, a prowadząca zawody sędzia Ewa Augustyn podyktowała drugi rzut karny w tym spotkaniu. Pewnym egzekutorem okazał się Mariusz Bedliński i podopieczni Łukasza Borgera wyszli na prowadzenie.

Wynik spotkania w 80 minucie meczu ustalił Łukasz Zagdański, który wykorzystał wstrzeloną w pole karne piłkę i głową pokonał Patryka Brzozowskiego.

Mieszko Gniezno – KP Chemik Police 2:2 (0:0)

Bramki: Bzdęga (61’), Zagdański (80’) – Kapelusz (64’), Bedliński (68’)