Polonia Środa Wielkopolska pokonała Chemika Police

W rozegranej 31 sierpnia IV kolejce III ligi KP Chemik Police przegrał na własnym boisku z Polonią Środa Wielkopolska 0:2. O wyniku spotkania zadecydowały dwa gole strzelone przez gości w ciągu dwóch minut w pierwszej części spotkania.

Pierwszy gol padł z rzutu karnego, który został podyktowany po faulu bramkarza gospodarzy Patryka Brzozowskiego na Łukaszu Żegleniu. Na podwyższenie wyniku nie trzeba było długo czekać – już dwie minuty później do siatki gospodarzy trafił Adrian Szynka. Mimo starań i kilku naprawdę dobrych okazji Bartosza Ławy, Oskara Klimkowicza i Krystiana Pedy policzanom nie udało się, zdobyć bramki i wynik nie uległ zmianie już do końca meczu.

Aktualnie żółto-zieloni zajmują 13 miejsce w tabeli z pięcioma punktami zdobytymi w dotychczasowych sześciu rozegranych meczach.

Kolejnym rywalem podopiecznych Łukasza Borgera będą rezerwy ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Spotkanie rozegrane zostanie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie w najbliższą sobotę o godzinie 11.00.

KP Chemik Police - Polonia Środa Wielkopolska 2:0 (2:0)

Bramki: Żegleń (21'), Szynka (23')

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda