Kolejne zwycięstwo Świtu Skolwin-Szczecin

Świt Skolwin-Szczecin pokonał przed własną publicznością Polonię Środę Wielkopolską 3:1. Po czterech ligowych kolejkach Świtowcy plasują się na drugiej pozycji w tabeli z dorobkiem 10 punktów.

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 3. minucie spotkania. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Adama Nagórskiego na bramkę zamienił Patryk Bil.

Kolejne bramki padały już w drugiej części spotkania. W 77 minucie meczu wynik na 2:0 podwyższył Paweł Krawiec. Na pięć minut przed gwizdkiem kończącym dzisiejsze spotkanie trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił Łukasz Kopeć.

Trzy minuty później wynik spotkania ustalił zawodnik Polonii Środa Wielkopolska – Piotr Skrobosiński, który tym samym zmniejszył rozmiary porażki.

Świt Skolwin-Szczecin – Polonia Środa Wielkopolska 3:1 (1:0)

Bramki: Bil (3’), Krawiec (77’), Kopeć (85’) – Skrobosiński (88’)