Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 88 636 | Zgonów: 2 447 | Wyzdrowiało: 68 420

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 680 | Zgonów: 31

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 58 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 28 września 2020 roku, godzina: 10.50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

Szósta porażka Chemika Police! O kolejnej porażce zadecydowały stałe fragmenty gry

Chemik Police przegrał szóste ligowe spotkanie z rzędu. Podopieczni Mariusza tym razem przegrali w Wągrowcu z miejscową Nielbą 0:2.

Policzanie, mimo iż piłkarsko prezentowali się lepiej, to musieli uznać wyższość gospodarzy. W 8 minucie spotkania Jakub Świder zdecydował się na akcję indywidualną, w której minął czterech rywali, wpadł w pole karne i o centymetry posłał futbolówkę obok bramki Nielby. W 38 minucie meczu Tomasz Bzdęga wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pokonał Patryka Brzozowskiego. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron piłkarze Chemika Police próbowali szybko strzelić bramkę dającą wyrównanie. Po raz kolejny nie ustrzegli się jednak błędów w defensywie i w 60 minucie spotkania ponownie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patryka Brzozowskiego pokonał tym razem Michał Steinke.

Podopieczni Mariusza Szmita do ostatniego gwizdka sędziego walczyli o zmianę niekorzystnego rezultatu, jednak nie zdołali strzelić choćby bramki kontaktowej.

Po siedmiu kolejkach piłkarze Chemika Police z dorobkiem zaledwie jednego punktu plasują się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Nielba Wągrowiec – KP Chemik Police 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Bzdęga (38’), 2:0 Steinke (60’)