Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 5 742 | Zgonów: 175

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 144 | Zgonów: 2

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 7 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 10 kwietnia 2020 roku, godzina: 10:06 | Kliknij i zobacz aktualną sytuację

ogłoszenie wydawcy

Świt Szczecin pokonał Chemika Police w derbach regionu

Świt Szczecin wygrał przed własną publicznością z Chemikiem Police 2:0 po bramkach Łukasza Kopcia i Adama Nagórskiego.

Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach pogodowych, przy intensywnie padającym deszczu. Boisko niestety nie pozwalało na finezyjną grę zarówno gospodarzom, jak i gościom.

W pierwszych minutach spotkania, doskonałą sytuację do strzelenia bramki zmarnował Nikita Vovchenko. Jego strzał zdołał wybronić Przemysław Matłoka. W pierwszej części spotkania żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki.

Po zmianie stron w 53 minucie meczu czerwoną kartką ukarany został Odlanicki-Poczobut i żółto-zieloni musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Bramkę dającą prowadzenie gospodarzom strzelił w 69 minucie – Łukasz Kopeć. Dwie minuty później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adam Nagórski.

Do końca wynik nie uległ już zmianie i komplet punktów pozostał w północnym Szczecinie.

Świt Szczecin – KP Chemik Police 2:0 (0:0)

Bramki: Kopeć (69’), Nagórski (71’)