Menu

Drugie z rzędu zwycięstwo Chemika Police przed własną publicznością [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością Pogoń Połczyn-Zdrój 3:0. To drugie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Łukasza Borgera w rundzie jesiennej.Cenne zwycięstwo odnotowali piłkarze Chemika Police na inaugurację rundy wiosennej. Podopieczni Łukasza Borgera pokonali na własnym stadionie Hutnika Szczecin 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Adam Wiejkuć i Nikita Vovchenko.

Od mocnego uderzenia rozpoczęli sobotnie spotkanie piłkarze Chemika Police. Po zaledwie 180 sekundach gospodarze prowadzili już 2:0. Wynik spotkania w 2 minucie otworzył Nikita Vovchenko. 60 sekund później wynik spotkania podwyższył Szymon Kapelusz.

Cenne zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej

Cenne zwycięstwo odnotowali piłkarze Chemika Police na inaugurację rundy wiosennej. Podopieczni Łukasza Borgera pokonali na własnym stadionie Hutnika Szczecin 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Adam Wiejkuć i Nikita Vovchenko.

Pierwsze 45 minut, choć bezbramkowe mogło się podobać kibicom zgromadzonym na stadionie miejskim przy u. Siedleckiej w Policach. Oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko. Bliżej zdobycia bramki byli gospodarze, którzy stworzyli kilka sytuacji dogodnych sytuacji.

Trwa odliczanie do rozpoczęcia rundy wiosennej

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej na IV-ligowych boiskach. Pierwszym rywalem żółto-zielonych będzie Hutnik Szczecin. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej.

W drużynie ze Szczecina występuje kilku piłkarzy, którzy swoje piłkarskie kroki stawiali również w drużynie z Polic. Wśród nich są m.in.: Artur Blasius, Mateusz Sowała, Bartosz Gołębiowski i Patryk Jańczak.

Chemik Police pokonał Świt Skolwin w meczu kontrolnym

Piłkarze Chemika Police pokonali w meczu kontrolnym III-ligowy Świt Skolwin 2:1. Bramki dla podopiecznych Łukasza Borgera strzelili Bartosz Ława oraz Mateusz Kowalczyk.

Mimo że dzisiejsze spotkanie to tylko mecz sparingowy, to od pierwszych minut prowadzone było w szybkim tempie i nie brakowało ostrych zagrań po obu stronach.