Menu
reklama:

Chemik Police pokonał Leśnika Manowo i pewnie zmierza po awans

  • Gracjan Broda

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością Leśnika Manowo 3:0. Przewaga podopiecznych Łukasza Borgera nad drugą w tabeli Vinetą Wolin wynosi już 11 punktów.

Policzanie strzelanie do bramki Maksymiliana Witkowskiego rozpoczęli już w 2. minucie meczu. Jako pierwszy byłego bramkarza Chemika Police pokonał Szymon Kapelusz. Gospodarze raz po raz konstruowali groźne ataki, jednak do przerwy więcej bramek już nie zdołali strzelić.

Czytaj więcej: Chemik Police pokonał Leśnika Manowo i pewnie zmierza po awans

Piłkarze Chemika Police awansowali do półfinału rozgrywek Pucharu Polski

  • Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali przed własną publicznością III-ligową Gwardię Koszalin 5:1, w 1/4 Finału Pucharu Polski na szczeblu ZZPN.

Wynik spotkania już w 8 minucie otworzył ukraiński napastnik – Nikita Vovchenko. W 18 minucie było już 2:0. Tym razem bramkarza rywali pokonał Marcin Krystek. Policzanie nie zamierzali zwalniać tempa i już 10 minut później swojego drugiego gola strzelił Nikita Vovchenko. Wynik do przerwy ustalił Marcin Krystek, który w 42 minucie ponownie pokonał Adriana Hartleba.

Czytaj więcej: Piłkarze Chemika Police awansowali do półfinału rozgrywek Pucharu Polski

Chemik Police pokonał przed własną publicznością rezerwy Błękitnych Stargard

  • Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali przed własną publicznością rezerwy Błękitnych Stargard 4:1. Policzanie z dorobkiem 63 punktów przewodzą w ligowej tabeli.

Piłkarze Chemika Police na prowadzenie wyszli już w 4. minucie spotkania za sprawą Nikity Vovchenki. Napastnik żółto-zielonych ponownie na listę strzelców wpisał na 9 minut przed końcem pierwszej części widowiska.

Czytaj więcej: Chemik Police pokonał przed własną publicznością rezerwy Błękitnych Stargard

United 1998 Poznań wygrywa w Polickim Pucharze Europy

  • Gracjan Broda

United 1998 Poznań po raz drugi z rzędu zwyciężył w Polickim Pucharze Europy organizowanym rokrocznie z okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Polic.

Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z Polski i z Niemiec. Podobnie jak przed rokiem zwyciężyła drużyna United 1998 Poznań, która pokonała w wielkim finale Greorex 1:0. Na najniższym stopniu podium uplasował się zespół Oldbojów Chemika Police, który również 1:0 pokonał Pasewalker FV.

Czytaj więcej: United 1998 Poznań wygrywa w Polickim Pucharze Europy

Chemik Police stracił kolejne punkty przed własną publicznością

  • Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera zaledwie zremisowali 2:2 z Raselem Dygowo. Spotkanie rozegrane zostało w Wielki Piątek na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach.

Piątkowe widowisko lepiej rozpoczęli gości, którzy już 16. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Piłkę we własnym polu karnym, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, dotknął Emil Andrzejewski i prowadzący piątkowe spotkanie Łukasz Ostrowski podyktował rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Sebastian Kołodziejski.

Czytaj więcej: Chemik Police stracił kolejne punkty przed własną publicznością

Podkategorie

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją