Nikita Vovchenko ponownie w Chemiku Police!

Napastnik Nikita Vovchenko ponownie zagra w barwach Chemika Police.

Ukrainiec przed rokiem trafił z Chemika Police do Puszczy Niepołomice. Tam jednak nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie i rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Nowy Rok zgodnie z tradycją rozpoczęli na sportowo

Członkowie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Tytan” Nowy Rok przywitali, grając w piłkę nożną na stadionie przy ul. Piaskowej w Policach.

Nie mogło się obyć bez tradycyjnego toastu lampką szampana oraz noworocznych życzeń.

Portowcy Stars pokonali Przyjaciół Sebastiana Mindziula

W piątek, 27 grudnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbył się XVII Memoriał ku pamięci Zawodników, Trenerów, Działaczy i Kibiców Klubu Piłkarskiego Chemik Police.

– Kiedy tylko mogę, to staram się przyjechać do Polic i zagrać z dawnymi kolegami z boiska – powiedział Marek Sajewicz, były napastnik Chemika Police.

Świt wygrał z Unią Janikowo na zakończenie rundy jesiennej

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego pokonali przed własną publicznością w meczu kończącym rundę jesienną Unię Janikowo 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Adam Nagórski w 32 minucie meczu.

Unia przystąpiła do spotkania ze Świtem po czterech z rzędu zwycięstwach, w których piłkarze z Janikowa strzelili aż 15 bramek, tracąc przy tym zaledwie 3. Gospodarze, podobnie jak w poprzednich meczach grali bardzo konsekwentnie i co ważne skutecznie w obronie. Warto nadmienić, że świtowcy stracili dotychczas zaledwie 7 bramek w 16 rozegranych spotkaniach.

Młodzi piłkarze walczyli w Turnieju o Puchar Tymbarku

We wtorek, 5 listopada na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej odbył się etap powiatowy rozgrywek „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zwycięzcy z terenu powiatu polickiego wezmą udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w Szczecinku.

W kategorii U-8 chłopców bezkonkurencyjna okazała się drużyna KS Wołczkowo-Bezrzecze. W kategorii U-10 chłopców i dziewcząt równych nie miała sobie drużyna Football Factory z Przecławia. Do etapu wojewódzkiego przeszły również dziewczynki w kategorii U-12 ze szkoły podstawowej nr 1 w Policach. Najdłużej o awans walczyły drużyny chłopców w kategorii U-12. Powiat Policki reprezentować będzie zespół z numerem 1 ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.

Stadion Narodowy Rugby w Gdyni odczarowany! Świt notuje historyczne zwycięstwo

Piłkarze Świtu Skolwin wygrali 3:0 z Bałtykiem Gdynia i tym samym odczarowali Narodowy Stadion Rugby. Dzisiejsze zwycięstwo to pierwsza w historii wygrana zawodników z północy Szczecina w Gdyni.

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego na prowadzenie wyszli w 27. minucie, kiedy to podanie w pole karne Mateusza Kosackiego na bramkę zamienił Krzysztof Filipowicz. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i oba zespoły udały się do szatni.

Piłkarze Chemika Police pokonali Górnika Konin

Piłkarze Chemika Police w ostatnim meczu rundy jesiennej rozgrywanym na stadionie miejskim w Policach pokonali Górnika Konin 3:0 po dwóch bramkach Adama Wiejkucia i Szymona Kapelusza.

Gospodarze na prowadzenie powinni wyjść już w 5. minucie, jednak strzał napastnika żółto-zielonych wybronił bramkarz Górnika. W 16. minucie precyzyjnym wrzuceniem piłki w pole karne popisał się Jarosław Jóźwiak, z którego skorzystał Szymon Kapelusz i strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Podopieczni Łukasza Borgera chcieli pójść za ciosem i podwyższyć wynik spotkania. W 21. minucie po raz kolejny przed szansą na zdobycie gola stanął Kapelusz, jednak tym razem bramkarz gości zdołał zatrzymać napastnika gospodarzy.