reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Bankowej i Grzybowej w Policach

Dziś około godziny 16.00 doszło do stłuczki dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Grzybowej i Bankowej w Policach.

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Bankowej i Grzybowej w Policach

na zdjęciu: W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie karetki pogotowia.

– Kierująca samochodem marki BMW jadąc ulicą Bankową w kierunku ulicy Grzybowej nie zastosowała się do znaku stop i wymusiła pierwszeństwo kierującemu samochodem marki Nissan – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Podróżująca samochodem marki Nissan 4-letnia dziewczynka przewieziona została do szpitala.

Zarówna kierująca samochodem marki BMW 27-letnia kobieta, jak i kierujący Nissanem 43-latek byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.