reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu

Kierujący samochodem ciężarowym jadąc ulicą Kuźnicką w kierunku Trzeszczyna najprawdopodobniej w wyniku awarii układu kierowniczego, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do pobliskiego rowu.

Samochód ciężarowy zjechał do rowu

na zdjęciu: Kierujący samochodem ciężarowym zjechał do rowu

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 14.00.

– Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie w wyniku awarii, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna był trzeźwy.

Kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem karnym.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.