Menu

Ponad 1200 uczestników pobiegło w VI Biegu Mikołajkowym [dużo zdjęć]

  • Gracjan Broda

Niedzielny mikołajkowy bieg przyciągnął na linię startu ponad 1 200 uczestników, którzy zdecydowali się pobiec na dystansie 10 kilometrów.

Nie brakowało fantazyjnych strojów, ale i doskonale przygotowanej formy fizycznej.

Triumfatorem mikołajkowego biegania został Wojciech Piwowarczyk z Pyrzyc, który dystans 10 kilometrów pokonał w czasie 35 minut i 13 sekund. Drugie miejsce zajął policzanin Kamil Bieniek, który do zwycięzcy stracił 16 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Hryciuk, który na ostatniej prostej zdołał wyprzedzić kolejnego policzanina – Piotra Pawlińskiego.

Wśród pań zwyciężyła Beata Białek z Żarczyna, druga w kolejności linię mety pokonała Maja Dudzińska z Dobrej, a miejsce trzecie wywalczyła szczecinianka Magdalena Ceniuch.

Policki Bieg Mikołajkowy był nie tylko okazją do sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji, ale przede wszystkim doskonałą okazją do zabawy.

Wśród biegaczy nie brakowało mikołajów, bohaterów z bajek animowanych, pingwinów oraz wielu innych bardzo ciekawych postaci. Tradycyjnie udział w biegu wzięły polickie morsy, które zdecydowały się pobiec ubrane jedynie w sportowe spodenki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją