Menu
reklama:

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

  • Gracjan Broda

Dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi zostało zatrzymanych podczas kontroli drogowej, spowodowanej niesprawnymi światłami w pojeździe.

– Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyźni są poszukiwani listami gończymi. Obaj trafili do policyjnego aresztu – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie pełniąc służbę na terenie gminy Kołbaskowo, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego busem z powodu niesprawnego oświetlenia pojazdu. Fordem podróżowało siedmiu mężczyzn.

– Funkcjonariusze sprawdzili wszystkie osoby w policyjnych systemach. Okazało się, że trzej mężczyźni są poszukiwani. Jeden z nich był poszukiwany w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu – tłumaczy Leśnicka.

Mężczyzna po wykonanych czynnościach został zwolniony do domu. Pozostała dwójka została zatrzymana. 40-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego spędzi za kratkami najbliższe 3 miesiące. Drugi z zatrzymanych, 48-letni mieszkaniec Gdyni za popełnione kradzieże w Zakładzie Karnym spędzi najbliższy rok.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją