reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Kronika Policyjna
  3. 26-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków!

26-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków!

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca Polic, u którego w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 80 gramów środków odurzających.

– Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz opuszczania kraju – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Do zdarzenia doszło na jednym z polickich osiedli. Policjanci, wraz z funkcjonariuszami straży granicznej weszli do mieszkania 26-latka. W odnalezieniu środków odurzających pomógł specjalnie wyszkolony do tego pies, który natychmiast wskazał na znajdujący się w mieszkaniu tapczan.

– Jak się okazało, wewnątrz znajdował się plastikowy pojemnik z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna przyznał, że narkotyki posiadał na własny użytek. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz pieniądze – tłumaczy Leśnicka.

Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także