reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat Policki przeprowadzi termomodernizację 4 budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Rozpoczęła się termomodernizacja budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Policach.

hala MOW w Trzebieży

na zdjęciu: 4 budynki SOSW przejdą termomodernizację

Inwestycja prowadzona jest w ramach projektu pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych Powiatu Polickiego”.

– Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych poprzez wsparcie kompleksowych działań inwestycyjnych, polegających na głębokiej termomodernizacji i podjętych w celu doprowadzenia budynków szkolnych do standardu energetycznego „pasywnego” lub „prawie zeroemisyjnego”. – podkreśla Beata Chmielewska, członek Zarządu Powiatu w Policach.

Projektem objęte zostały cztery budynki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego – ul. Korczaka 37, ul. Korczaka 44, ul. Korczaka 47 i ul. Korczaka 51.

Wartość inwestycji to koszt rzędu ponad 7,5 miliona złotych. Powiat Policki otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Obszaru Gospodarczego w kwocie 5 481 000 złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.