reklama
reklama

Przetargi na przebudowę polickiego MOKu i budowę infrastruktury drogowej nierozstrzygnięte

Podczas sesji Rady Miejskiej w Policach burmistrz Polic Władysław Diakun poinformował, że nie udało się rozstrzygnąć dwóch ogłoszonych przetargów dotyczących przebudowy Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz budowę infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej przy ul. Piłsudskiego w Policach.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

– Postępowania oczywiście zostaną ponownie ogłoszone. Już wczoraj ogłosiliśmy kolejny przetarg na budowę infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej – powiedział Krzysztof Kuśnierz, naczelnik Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Policach.

W najbliższych dniach ogłoszony zostanie również przetarg na przebudowę Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Radny Grzegorz Ufniarz dopytywał czy przebudowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, może uwzględniać zmniejszony zakres prac, biorąc pod uwagę, że inwestycja ta otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

– Chcemy lekko ograniczyć wymagania względem samych oferentów, dzięki czemu liczymy na większe zainteresowanie z ich strony – podkreślił Kuśnierz.

W zakończonym kilka dni temu przetargu nie złożono ani jednej oferty. Urząd Miejski w Policach zobligowany jest do wszczęcia postępowania do 18 sierpnia 2022 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację