Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gmina Police stara się o pieniądze na budowę stadionu oraz placu przy ul. Roweckiego

Gmina Police przygotowała kolejne wnioski do Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Informacje na ten temat przekazał podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Polic Władysław Diakun.

stadion miejski w Policach

Gmina Police chce, aby z pieniędzy rządowych dofinansowana została budowa placu rekreacyjnego przy ul. Roweckiego oraz budowę nowego stadionu miejskiego. Wartość tej drugiej inwestycji szacowana jest na 30 milionów złotych. Plac przy ul. Roweckiego miałby natomiast powstać we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Chemik".

Obecny nabór wniosków do Rządowego Funduszu Polski Ład trwa do 15 lutego.

Przypomnijmy, że do tej pory gminie Police przyznano ponad 15 milionów złotych na przebudowę i doposażenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.