Świetlica w Tanowie oficjalnie otwarta

Dziś oficjalnie w Tanowie otwarta została świetlica wiejska, która służyć będzie zarówno okolicznym mieszkańcom, jak i strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że udało się nam wybudować taki obiekt tutaj w Tanowie – powiedział Zygmunt Kołacki, radny Rady Miejskiej w Policach i sołtys Tanowa.

Sołtys podziękował radnym Rady Miejskiej w Policach ubiegłej kadencji za zaangażowanie w przebudowę świetlicy w Tanowie.

W uroczystym otwarciu świetlicy uczestniczyli radni obecnej i poprzedniej kadencji, strażacy, harcerze i zaproszeni goście.

Zadowolenia z efektów nie krył burmistrz Polic Władysław Diakun, który podziękował wykonawcy Jarosławowi Muszyńskiemu za realizację przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że umowa na przebudowę świetlicy podpisana została 12 października 2018 roku. W ramach inwestycji przebudowana i wyremontowana została istniejąca część, wymieniona została instalacja wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie, instalacja elektryczna. Powstał odcinek drogi dojazdowej do budynku, a także ciągi piesze i tereny zielone.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda