Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Dziś odbyła się jubileuszowa Policka Gala Ruchu [zdjęcia]

Dziś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się piętnasta, jubileuszowa Policka Gala Ruchu. Udział w niej wzięło około 50 uczestników.

Policka Gala Ruchu

na zdjęciu: uczestniczki Polickiej Gali Ruchu

Podczas jubileuszowej Gali Ruchu prowadzone były zajęcia ruchowe przez znanych i lubianych instruktorów, wielokrotnych uczestników rozmaitych eventów i warsztatów.

Zajęcia zumby poprowadziła Katarzyna Nachyła, bachaty – Alicja Maryś, natomiast pilates i jogę – Adriana Lewandowska.

Organizatorzy podobnie jak w latach ubiegłych przygotowali również zdrowy poczęstunek w postaci sąłatek owocowych, owoców oraz warzyw.

Przygotowano również specjalną strefę zabaw dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia byli Dorota Zagórska – Maryś i Artur Zagórski.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.