reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Szczecin: Próbowano porwać 9-latkę!

Przewodniczący Rady Osiedla Bukowo Łukasz Nowak opublikował w mediach społecznościowych, że we wtorek 14 marca około godziny 16.00 w okolicy ulicy Światowida porwano 9-letnią dziewczynkę.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Podejrzany wywiózł dziecko w okolice ulic Zagórskiego i Ogrodniczej. Na szczęście dziecku udało się uciec! – czytamy na facebookowym profilu Rady Osiedla Bukowo.

Zdarzenie potwierdza Komenda Miejska Policji w Szczecinie, która prowadzi czynności w tej sprawie.

– Szanowni Państwo ogromna prośba uczulmy nasze dzieci, żeby nie rozmawiały z nikim nieznajomym, w przypadku zagrożenia niech krzyczą/wołają o pomoc! Zwrócimy uwagę na auta/ludzi, którzy kręcą się po naszej okolicy – zaapelował Łukasz Nowak.

Warto rozmawiać z dziećmi na temat tego rodzaju zagrożeń i uczulać je, w jaki sposób powinny się wówczas zachować.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.