reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

XXII Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów w Policach

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbył się XXII Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów zorganizowany przez Artura Zagórskiego.

WOŚP, biegnną z Nowego Warpna do Trzebieży

na zdjęciu: sześciu biegaczy wyruszyło z Nowego Warpna do Trzebieży

Uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Polic Władysław Diakun. Piłkarskie zmagania poprzedził kilkunastominutowy występ zespoły Bloco Pomerania.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło 8 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Zwycięzcami zostali piłkarze Grupy Azoty Police Serwis.

Podobnie jak w latach ubiegłych w trakcie turnieju licytowano sportowe gadżety. W sumie udało się zebrać blisko 14 tysięcy złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.