reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

Sześciu śmiałków w ramach WOŚP biegnie z Nowego Warpna do Trzebieży

Grupa biegaczy „Boli Boli” w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy biegnie z Nowego Warpna do Trzebieży, zbierając środki na rzec Fundacji Jurka Owsiaka.

WOŚP, biegnną z Nowego Warpna do Trzebieży

na zdjęciu: sześciu biegaczy wyruszyło z Nowego Warpna do Trzebieży

– W tym roku z okazji 31. Finału zaplanowaliśmy trasę 31 kilometrów, którą przemierzymy z Nowego Warpna do Trzebieży – powiedział Artur Echaust, organizator biegu.

W Nowym Warpnie biegaczy wystartował burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba w towarzystwie harcerzy i wolontariuszy WOŚP.

Zwieńczeniem 31-kilometrowej trasy będzie wspólne świętowanie na trzebieskiej plaży. Na wszystkich chętnych powitać biegaczy czekać będzie zupa rybna, zabawa ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzebieży, żywa lekcja historii ze Stowarzyszeniem „Militarni” z Polic, a także licytacje.

Przed rokiem biegacze z grupy „Boli, Boli” pokonali 20-kilometrową trasę, biegnąc z Polic do Trzebieży.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.