reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już w Jasienicy

W sobotę, w przeddzień 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, orkiestra zagrała w Jasienicy.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy

na zdjęciu: Finał WOŚP w Jasienicy tradycyjne odbył się w sobotę

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku nie brakowało atrakcji oraz ciekawych, różnorodnych licytacji.

Wszyscy ci, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie w Jasienicy, mieli okazję obejrzeć pokazy kickboxingu, a także taneczne w wykonaniu zespołów Studia Taneczno-Artystycznego Rytmix. Umiejętności wokalne zaprezentowała grupa wokalna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Wśród licytacji największe emocje wzbudziła walka o złote serduszko podarowane przez Zbigniewa Kupidurę z firmy „Szafir”. Ostatecznie wylicytowane zostało za kwotę 2 400 złotych, a dla zwycięzcy jak się okazało, nie było to pierwsze wylicytowane złote serduszko, podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy.

Za 600 złotych zlicytowano medal za Mistrzostwo Polski w Piłce Siatkowej Kobiet przekazany przez Grupę Azoty Chemika Police. Za klubową koszulkę Agnieszki Korneluk trzeba było zapłacić 200 złotych.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również ciasta przygotowane przez burmistrza Polic Władysława Diakuna, które rozeszło się do ostatniego kawałka. Równie oblegany był jasienicki bufet oraz loteria fantowa.

Wolontariuszy ze Sztabu WOŚP w Jasienicy będzie można spotkać w niedzielę m.in. na ulicach Polic oraz w holu hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.