reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie z Fundacją Jurka Owsiaka gra Jasienica i Police.

Osoby, które mają ochotę wesprzeć zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mogą do godziny 18.00 przyjść do Klubu Osiedlowego w Jasienicy lub do godziny 20.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach i wrzucić pieniądze do puszki.

W tym roku po raz pierwszy można również dokonywać wpłat przy pomocy terminala.

Sztab nr #1414 Szkoły Podstawowej nr 6 wraz z oddziałami dwujęzycznymi i przedszkolnymi założył specjalną eSkarbonkę, na którą również można wpłacać środki. Na portalu Allegro trwają również liczne licytacje, z których dochód w całości zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Na konto WOŚP trafiło już ponad 50 milionów złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.