reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Wyjeździł, wybiegał i wypływał ponad 5 500 złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

5 625 złotych zebrał Artur Echaust na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas dzisiejszej akcji, w której trakcie najpierw przejechał na rowerze z Brzózek do Trzebieży, a następnie pobiegł z trzebieskiej plaży do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

– Podobnie jak przed rokiem, również teraz postanowiłem włączyć się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – powiedział Artur Echaust.

Podczas krótkiego postoju w Trzebieży, w asyście morsów ze Szczecińsko-Polickiego Klubu Morsów pływał kajakiem po Zalewie Szczecińskim w towarzystwie dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, a prywatnie ojca – Waldemara Echausta.

– Był pomysł, żeby do kajaka wsiąść z Olkiem Dobą, ale ponieważ Olek miał już ten termin zarezerwowany, to postanowiliśmy zrobić to razem z Waldemarem – tłumaczy Artur Echaust.

Ponadto na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zlicytowany za kwotę 1 000 złotych został na weekendowy pobyt w Hotelu Hamilton Wellness & Spa w Świnoujściu przekazany przez Grzegorza Dobosza na ręce Artura Echausta.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.