reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: W przeddzień Wielkiego Finału WOŚP zagra w Jasienicy

W sobotę, 11 stycznia, czyli w przeddzień Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra sztab w Jasienicy.

Podczas 28. Finału WOŚP zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Podczas Finału w Jasienicy jego główną część stanowić będą liczne licytacje. Ponadto do dyspozycji uczestników będzie loteria fantowa, konkurs groszówek i występy artystyczne.

Podobnie jak w latach ubiegłych WOŚP zagra w Klubie Osiedlowym przy ul. Piastów w Jasienicy. Zapraszamy od godziny 16.00.

Kiedy: 11 stycznia, godzina 16.00

Gdzie: Klub Osiedlowy przy ul. Piastów w Jasienicy

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.