reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Policach ogłasza nabór na szkolenie – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Policach organizuje nabór na szkolenie – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wraz z egzaminem czeladniczym. Ze szkolenia mogą skorzystać osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w polickim urzędzie.

robotnik budowlany

Szkolenie odbywać będzie się w terminie od 5 września do 6 października 2022 roku. Liczba godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, realizowanych w ramach szkolenia wynosi 190.

Zajęcia teoretyczne odbywać będą się przy ul. Jagiellońskiej 82/1 w Szczecinie, natomiast zajęcia praktyczne w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 przy ul. Janusza Korczaka 45 w Policach.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma stypendium szkoleniowe w wysokości 1 982,33 zł.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o kontakt z Joanną Górną pod numerem telefonu (91) 312 32 07 lub (91) 312 32 09.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.