reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Andrzej Niewiński złożył rezygnację ze stanowiska prezesa Grupy Azoty Polyolefins

Dziś rezygnację ze stanowiska prezesa Grupy Azoty Polyolefins złożył Andrzej Niewiński, który ze Spółką związany był od 2016 roku.

Andrzej Niewiński złożył rezygnację ze stanowiska prezesa Grupy Azoty Polyolefins

na zdjęciu: Andrzej Niewiński, były już prezes Grupy Azoty Polyolefins

– Zarząd Spółki informuje, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 24 listopada 2023 roku powierzyła Panu Wojciechowi Blewowi pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu Spółki. Pan Wojciech Blew pełnił dotychczas funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki – czytamy w komunikacie Grupy Azoty Polyolefins.

Trwają największe Targi Pracy w Szczecinie. Warto odwiedzić stoisko Grupy Azoty

Dziś w hali Netto Arena w Szczecinie odbywają się największe Targi Pracy w Szczecinie organizowane przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Szczecińskie Targi Pracy w Netto Arena

na zdjęciu: stoisko Grupy Azoty podczas Szczecińskich Targów Pracy w Netto Arena

Jeszcze na kilkadziesiąt minut przed otwarciem drzwi Netto Areny zebrały się tłumy mieszkańców, którzy z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia Targów.

Największe Szczecińskie Targi Pracy w hali Netto Arena w Szczecinie [zapowiedź]

Już jutro, 25 października w hali Netto Arena w Szczecinie odbędą się największe targi pracy organizowane przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Szczecińskie Targi Pracy w Netto Arena

na zdjęciu: Szczecińskie Targi Pracy w Netto Arena

Udział w niej weźmie około 100 firm z regionu, które dysponować będą około 1 000 ofert.

Wystartowała aplikacja mobilna dla pracowników Grupy Azoty

Grupa Azoty stworzyła mobilną aplikację dla pracowników zatrudnionych w czterech największych zakładach Grupy Kapitałowej, Grupa Azoty S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., Grupa Azoty ZAK S.A. i Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.

aplikacja dla pracowników Grupy Azoty

na zdjęciu: aplikacja dla pracowników Grupy Azoty

Do czego służy aplikacja i jakie są jej najważniejsze funkcjonalności?

Przedstawiciele Urzędu Pracy spotkali się w Przecławiu z przedsiębiorcami

Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyło się organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Policach spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy Kołbaskowo.

spotkanie z przedsiębiorcami w Przecławiu

na zdjęciu: spotkanie z przedsiębiorcami w Przecławiu

Udział w nim wzięło kilkudziesięciu pracodawców, którym przedstawiciele Urzędu Pracy przedstawili instrumenty rynku pracy, z jakich mogą korzystać przedsiębiorcy.

Sprawdziliśmy ile trzeba było dziś zapłacić tankując paliwo w Policach

Sprawdziliśmy, w jakich cenach można było dziś zatankować paliwo na polickich stacjach benzynowych pod szyldem państwowego giganta.

stacja benzynowa Orlen przy ul. Piłsudskiego w Policach

na zdjęciu: stacja benzynowa Orlen przy ul. Piłsudskiego w Policach

Ceny na stacji Orlen przy ul. Tanowskiej są na dokładnie tym samym poziomie co ceny na stacji Orlen przy ul. Piłsudskiego.

Galeria Hosso w Policach rozbuduje się o dwa kolejne obiekty handlowe

Galeria Hosso w Policach zostanie rozbudowana o dwa kolejne dwukondygnacyjne budynki, które powstaną na przyległych działkach do obecnie funkcjonującej Galerii Handlowej.

Galeria Hosso w Policach

na zdjęciu: Galeria Hosso w Policach

Prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze we wrześniu. W sumie w samym centrum miasta dostępne będzie ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej. W Galerii mają pojawić się nowe marki.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.