reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Niekłończycy [zdjęcia]

W sobotę na terenie Orlika w Niekłończycy odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka połączony z turniejem piłkarskim dla najmłodszych pod patronatem Powiatu Polickiego.

festyn z okazji Dnia Dziecka w Niekłończycy

na zdjęciu: festyn z okazji Dnia Dziecka w Niekłończycy

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych, liczne konkursy oraz gry edukacyjne. W trakcie imprezy dzieci wzięły udział w evencie „Rurkowy Świat” Tomiego.

Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć dmuchańców i waty cukrowej.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.