reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Wielkie Sołeckie Porządki w Niekłończycy

Pięć drużyn powalczyło o nagrodę główną – voucher na zakup sprzętu rowerowego o wartości 2,5 tysiąca złotych – podczas Wielkich Sołeckich Porządków w sołectwie Niekłończyca, zorganizowanych w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Wielkie Sołeckie Porządki

na zdjęciu: mieszkańcy włączyli się we wspólne sprzątanie sołectwa

Wśród zebranych odpadłych nie brakowało zarówno szklanych butelek, jak i części samochodowych. Celem akcji było posprzątanie wraz z mieszkańcami terenów sołectwa.

Zwycięzcami została drużyna „Bambiki z wiosek”. Kolejne miejsca zajęły: „Dzikie bobry z Uniemyśla”, „Szybkie ślimaczki + jeden diabełek”.

Zwieńczeniem wydarzenia było wspólne ognisko.

Akcję po raz kolejny wsparło Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej „Trans-Net” oraz Nadleśnictwo Trzebież.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.