reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kierujący Hondą CR-V mężczyzna pobił przechodnia na ul. Piłsudskiego w Policach

Dziś przed godziną 17.00 na ul. Piłsudskiego doszło do pobicia przechodnia przez kierowcę samochodu osobowego marki Honda CR-V na polickich numerach rejestracyjnych. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji.

Urząd Gminy w Wołczkowie

na zdjęciu: kierujący Hondą CR-V pobił przechodnia

– Przyjęliśmy zgłoszenie dotyczącego tego zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna odesłany został do szpitala. – mówi Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Zaatakowany mężczyzna zmaga się z chorobą neurologiczną i zdarza mu się tracić równowagę. Do takiej sytuacji doszło dziś na ul. Piłsudskiego w Policach. Mężczyzna stracił równowagę i wszedł na jezdnię przed nadjeżdżający samochód marki Honda CR-V.

– Mężczyzna zatoczył się i wszedł pod samochód. Kierujący najpierw groził mu ręką przez szybę, a po chwili zjechał szybko na krawężnik, wysiadł z samochodu i zaczął szarpać oraz bić przechodnia. – mówi świadek zdarzenia. – Po chwili rzucił go na ziemię i kontynuował bicie. – dodaje świadek.

Sprawca pobicia po interwencji świadków zdarzenia zbiegł z miejsca.

Jak informuje Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach, aktualnie prowadzone są czynności mające doprowadzić do ustalenia sprawcy zdarzenia. To pozostaje tylko kwestią czasu, bowiem policjanci dysponują numerem rejestracyjnym pojazdu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.