reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Spalony samochód osobowy i dwa motory to bilans nocnego pożaru garaży przy ul. Okulickiego [zdjęcia]

Dziś w nocy doszło do pożaru trzech blaszanych garaży zlokalizowanych przy ul. Okulickiego w Policach. Przyczyną pożaru mogło być celowe podpalenie.

pożar garaży przy ul. Okulickiego w Policach

na zdjęciu: spłonęły trzy garaże przy ul. Okulickiego w Policach

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 3.00 nad ranem o pożarze garażu przy ul. Okulickiego w Policach. Po przyjeździe na miejsce strażacy dostrzegli mocno rozwinięty pożar. Przystąpiliśmy do gaszenia pożaru. – mówi Piotr Tuzimek, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

W wyniku pożaru spłonął samochód osobowy Citroen C3, dwa motory oraz kilka opon. Do kilku innych garaży dokonano serii włamań. W jednym z nich, po splądrowaniu bagażnika zaparkowanego pojazdu, sprawca bądź sprawcy wyjęli z niego gaśnicę, rozpylając jej zawartość.

Pożar gasiły dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Polic.

Od rana na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

Galeria Zdjęć:











Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.