reklama
reklama

Zmiany w zakresie obsługi interesantów oraz funkcjonowania Urzędu Gminy Dobra

Urząd Gminy Dobra informuje, że od dnia 26 stycznia wprowadzone zostają zmiany dotyczące bezpośredniej obsługi interesantów. To działania prewencyjne mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się COVID-19.

Urząd Gminy w Dobrej

– Zmiany w sposobie obsługi i godzin pracy dotyczą wyłączenia bezpośredniej obsługi interesantów we wszystkich wydziałach i referacie Urzędu Gminy Dobra oraz zmiany godzin pracy urzędu w poniedziałki w godzinach od 7.00 do 15.00. W pozostałe dni godziny pracy urzędu pozostają bez zmian – mówi Rozalia Adamska, sekretarz gminy Dobra.

Sprawy dotyczące działalności gospodarczej, dowodów osobistych oraz zameldowania realizowane są przez Wydział ds. Obywatelskich przy ul. Lipowej 51 w Wołczkowie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu konkretnej godziny.

dowody osobiste – telefon: (91) 311 23 00,

ewidencja ludności – telefon: (91) 311 38 03,

działalność gospodarcza / karty rodzinne – telefon: (91) 439 65 07.

W wejściach do poszczególnych wydziałów i referatu (z wyłączeniem Wydziału ds. Ochrony Środowiska) ustawione zostały urny i skrzynki do pozostawiania dokumentów przyniesionych do Urzędu. Dokumenty do Wydziału ds. Ochrony Środowiska można zostawić w urnach ustawionych w innych wydziałach i referacie.

Kasy urzędu są nieczynne, płatności mogą być realizowane wyłącznie w formie bezgotówkowej na rachunki Urzędu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
ogłoszenie społeczne

#zobacz także