reklama
reklama

Stoiska charytatywne na Polickim Jarmarku Charytatywnym

W trakcie Polickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 11 grudnia na deptaku przy ul. Zamenhofa, dostępne będą trzy stoiska, na których wesprzeć będzie można zbiórkę pieniędzy na leczenie Jasia, Filipka, Kuby i Michała.

Na uczestników czekać będą smakołyki

Na pierwszym z nich „Ekipa Ingusi” będzie sprzedawać ciasta, świąteczne smakołyki, przetwory oraz słodycze. Dochód ze sprzedaży dostępnych na stoisku smakołyków zasili zbiórkę na rzecz Jasia i Filipka.

Na kolejnym stoisku Przedszkole Publiczne nr 8 przygotuje ozdoby świąteczne, które zostaną wykonane własnoręcznie przez przedszkolaki, a następnie dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na leczenie Jasia.

Kolejne stoisko należeć będzie do „Pierogar z Przęsocina”, które zbierać będą pieniądze dla Kuby i Michała. Na przęsocińskim stoisku nie zabraknie rozmaitych pierogów, kopytek, klusek śląskich, smalcu itp.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Polickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego i stoisk, na których będzie można wesprzeć zbiórki charytatywne na rzecz chłopców.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także