reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Mniej zakażeń na terenie powiatu polickiego. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 28 nowych zakażeń COVID-19. Na szczęście nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Na kwarantannie przebywa aktualnie 2 227 osób.

Wymazowy Punkt Pobrań w Policach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby wyniosła nieco ponad 900. Odnotowano 12 zgonów, wszystkie osoby posiadały choroby współistniejące.

W województwie zachodniopomorskim przygotowane są aktualnie 1 115 łóżka dla pacjentów covidowych. 782 z nich są już zajęte. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 85. Obecnie z ich pomocy korzysta 65 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono ponad 20,5 tysiąca zakażeń. Minionej doby zmarło w Polsce 51 pacjentów, z czego 6 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.