reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ingusiowy Dzień Dziecka w Policach! Mnóstwo atrakcji i szczytny cel [zdjęcia]

W sobotę na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbył się charytatywny festyn rodzinny „Inga dzieciom, dzieci dla Ingi, Ingusiowy Dzień Dziecka”.

Organizatorzy festynu przygotowali moc atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Na najmłodsze pociechy czekały dmuchane zamki i przejażdżka na kucyku, natomiast te nieco starsze mogły skorzystać z przejażdżek motocyklami z członkami Stowarzyszenia „Sokół” w Policach oraz amerykańskimi samochodami dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Szczecińskie Am’cary.

A skoro to dzień dziecka to nie mogło zabraknąć zamków dmuchanych, waty cukrowej, gofrów i innych smakołyków.

Ponadto na przygotowanych stoiskach można było zakupić pyszne pierogi, kluski oraz domowe wypieki przygotowane przez Pierogary z Przęsocina, sołectwa z terenu gminy Dobra oraz Rady Osiedla.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.