reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 35 405 | Zgonów: 1 507 | Wyzdrowiało: 22 651


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 613 | Zgonów: 22

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 3 lipca 2020 roku, godzina: 10.36 | Kliknij i przeczytaj raport


#Koronawirus w Polsce [23.03.2020] [relacja]

Publikujemy najnowsze informacje dotyczące zachorowań na koronawirusa w Polsce. Z każdym kolejnym dniem rośnie liczba osób chorych na COVID-19 w naszym kraju.

UWAGA! Artykuł odświeża się automatycznie co 60 sekund

godzina 20.24

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 57 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 28 osób z województwa mazowieckiego, 5 osób z województwa wielkopolskiego, 4 osób z województwa dolnośląskiego, 4 osób z województwa pomorskiego, 4 osób z województwa lubelskiego, 3 osób z województwa śląskiego, 3 osób z warmińsko-mazurskiego, 2 osób z województwa zachodniopomorskiego, 2 osób z województwa małopolskiego, 1 osoby z województwa podlaskiego i 1 osoby z województwa kujawsko-pomorskiego.

godzina 18.30

Ministerstwo Zdrowia publikuje najnowsze informacje związane z koronawirusem.

godzina 16.32

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Przypadki dotyczą: 2 osób z województwa dolnośląskiego, 2 osób z województwa łódzkiego i 2 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z województwa lubelskiego i podkarpackiego.

godzina 13.57

Krzysztof Bosak: Odroczenie o rok terminu zapłaty składek ZUS i podatku PIT od wynagrodzeń i umorzenie ZUS i PIT firmom w najtrudniejszej sytuacji.

godzina 13.52

Ania i Robert Lewandowscy: Kwota miliona euro na walkę z koronawirusem trafi do Polski.

godzina 12.58

Jarosław Gowin: Zwróciłem się do operatorów sieci komórkowych o przyznanie bezpłatnego dostępu do transferu danych dla studentów i doktorantów. Wszyscy powinni mieć równe szanse udziału w nauczaniu online.

godzina 12.50

Kancelaria Prezydenta: Trwa posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego w sprawie.

godzina 12.40

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 36 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z województwa dolnośląskiego, 5 osób z województwa lubuskiego, 5 osób z województwa opolskiego, 4 osób z województwa małopolskiego, 3 osób z województwa lubelskiego, 3 osób z łódzkiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi aktualnie 684. Z powodu zachorowania zmarło już 8 osób. Dzisiaj w Tychach zmarł 83-letni mężczyzna, których chorował na COVID-19.

godzina 12.25

Ministerstwo Zdrowia: W ciągu doby wykonaliśmy ponad 2 500 testów na koronawirusa.

godzina 12.20

Szpital przy Unii Lubelskiej w Szczecinie wykonuje już testy na obecność koronawirusa, dzięki czemu będzie mógł wspomóc Szpital Wojewódzki w Szczecinie przy ul. Arkońskiej.

godzina 11.33

Z powodu epidemii koronawirusa parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie podjęła decyzję o przeniesieniu tegorocznych uroczystości I komunii świętej na wrzesień 2020 r.

godzina 10.40

Grupa Azoty Police: „Działamy na bieżąco w celu maksymalizacji ochrony pracowników przed zagrożeniem epidemicznym” <- kliknij w link

godzina 10.30

godzina 09.45

Minister szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin w Radiowej Jedynce: Jeżeli wrócimy do normalnego funkcjonowania po świętach, to wtedy nie będzie potrzeby przekładania zajęć na następny semestr. Być może zdecydujemy się na jakieś przedłużenie roku akademickiego.

godzina 08.44

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 15 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z województwa śląskiego, 3 osób z województwa małopolskiego, 2 osób z województwa kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z województwa lubelskiego i świętokrzyskiego.

godzina 00.00

Na chwilę obecną mamy 634 potwierdzone przypadki zachorowania na koronawirusa w Polsce. 12 przypadków w województwie zachodniopomorskim i 2 w powiecie polickim. Do tej pory z powodu koronawirusa zmarło w Polsce 7 osób.