reklama
ogłoszenie społeczne

Pożar za polickim MOK-iem. Spłonęła altana

Dwa zastępy straży pożarnej brały udział w gaszeniu pożaru, do którego doszło w piątek około godz. 17:00 za Miejskim Ośrodkiem Kultury. Spłonęła stojąca między ul. Spokojną a torami kolejowymi altana.

Zanim pożar został ugaszony, słup dymu był widoczny ze sporej odległości. Oprócz niewielkiego baraku spalił się fragment poszycia pod drzewami oddzielającymi ul. Spokojną od torów kolejowych.

Policjanci z Mierzyna zatrzymali poszukiwaną kobietę. Ukrywała się w piwnicy

Poszukiwana listem gończym 38-latka została zatrzymana przez policjantów Komisariatu Policji w Mierzynie. Mieszkanka powiatu polickiego ukrywała się w piwnicy pod stertą starych ubrań i kartonów.

Do zatrzymania poszukiwanej doszło w minioną sobotę wieczorem. Poszukiwana za m.in. za prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu i pobicie kobieta przez blisko rok ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Przy ul. Wróblewskiego znaleziono zwłoki bezdomnego

W niedzielny poranek w lasku w pobliżu ulicy Wróblewskiego w Policach znaleziono zwłoki bezdomnego mężczyzny. Trwa wyjaśnianie przyczyn jego śmierci.

Ciało 48-latka ujawniono około godz. 8:00. Jak się dowiedzieliśmy, zwłoki znaleziono w miejscu, w którym bezdomni często przebywają, spożywając alkohol.

Na dniach autobusy Linii Samorządowej wrócą na ul. Polną w Trzebieży

Remont prowadzącej w kierunku plaży ulicy Polnej w Trzebieży jest już zakończony. W związku z tym już od najbliższego piątku na swoją zwykłą trasę powrócą autobusy Linii Samorządowej.

Zamknięcie ulicy Polnej w Trzebieży wymusiło zmiany w kursowaniu autobusów Linii Samorządowej, które do pętli w Małej Trzebieży dojeżdżały ul. Rybacką. Konieczne było też wyznaczenie dodatkowych przystanków.

Utrudnienia dla pacjentów w polickim szpitalu z powodu trwającego remontu pomieszczeń

Od 1 lipca trwa remont pomieszczeń szpitalnych polickiej placówki. W związku z powyższym występują niedogodności spowodowane pracami budowlanymi oraz częściowa zmiana sposobu funkcjonowania Szpitala. Zamknięte zostało m.in. wejście główne do budynku.

Ograniczenia dotyczą pacjentów przyjmowanych w trybie nagłym, zwłaszcza transportowanych przez Zespoły Ratownictwa Medycznego, którzy są przewożeni do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie.

Gmina Dobra podała godziny funkcjonowania terenów rekreacyjnych dla mieszkańców

Urząd Gminy Dobra informuje o godzinach otwarcia poszczególnych obiektów sportowych zlokalizowanych na terenie gminy, które dostępne będą dla mieszkańców w okresie wakacyjnym.

Z boiska typu Orlik mieszczącego się przy ul. Poziomkowej w Dobrej korzystać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 21.00, w soboty w godzinach od 12.00 do 20.00 oraz niedziele w godzinach od 12.00 do 19.00.