reklama:


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 89 962 | Zgonów: 2 483 | Wyzdrowiało: 68 955


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 738 | Zgonów: 32

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 58 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 29 września 2020 roku, godzina: 11.10 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


83-letnia kobieta zasłabła i zmarła w drodze na przystanek autobusowy

Dzisiaj w okolicy przystanku autobusowego zmarła 83-letnia kobieta.

– Kobieta, idąc w kierunku przystanku autobusowego przy ul. Mazurskiej w Policach zasłabła i nie odzyskała już przytomności – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kilkanaście nowych zakażeń koronawirusem w powiecie polickim

Wojewódzki sanepid poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie polickim. W ciągu minionej doby obecność wirusa SARS-COV-2 potwierdzono aż u 11 osób, co jest rekordem od początku pandemii.

Wśród zakażonych osób jest siedmiu mężczyzn w średnim wieku i czterech starszych. Od wybuchu epidemii na terenie powiatu polickiego odnotowano łącznie 56 przypadków.

Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem w okolicach szkół i przedszkoli

Funkcjonariusze z Komisariatu w Mierzynie czuwają nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w okolicy szkół i placówek oświatowo-wychowawczych.

– Policyjne patrole pojawiają się przy szkołach tuż przed pierwszym dzwonkiem, aby pomóc najmłodszym bezpiecznie przejść przez jezdnię oraz tłumaczyć jak zachowywać się na drodze – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

ZWiK unieważnił kolejny przetarg na budowę kanalizacji w Tanowie i Witorzy

Nowa technologia miała pomóc w obniżeniu kosztów budowy kanalizacji Tanowa i Witorzy. Niestety kolejny przetarg Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach musiał unieważnić.

Przypomnijmy, że ZWiK w czerwcu ogłosił przetarg na zaprojektowanie i budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Miejscowości Tanowo oraz Witorza. Na realizację inwestycji zaplanowano nieco ponad 8,5 miliona złotych.