Odkurzacz do basenu: szybkie i skuteczne czyszczenie

Wszystkie typy basenów wymagają regularnego czyszczenia. W przeciwnym razie nagromadzenie zanieczyszczeń może uszkodzić wykończenie niecki basenowej i wyposażenie basenu oraz sprawi, że woda stanie się brudna i nienadająca do pływania.

Materiał Zlecającego

Odkurzacz jest niezastąpionym pomocnikiem w utrzymaniu basenu w czystości. Zanim wybierzesz i kupisz odkurzacz, przyjrzyjmy się rodzajom tego urządzenia.

Rodzaje odkurzaczy do basenów

Odkurzacze automatyczne (roboty)

Odkurzacze ręczne

Odkurzacze ręczne

Odkurzacze automatyczne, zwane także jako roboty do basenu (https://aquamonkey.pl/odkurzacze-basenowe/rodzaj-odkurzacza/robot.html), oferują niesamowitą wygodę i wydajność. Są autonomiczne, działają w różnych trybach, wyposażone w zaawansowaną technologię i mogą znacznie skrócić czas i wysiłek związany z czyszczeniem zbiornika. Dodatkowo urządzenia posiadają skuteczne systemy filtracji, które pomagają utrzymać wodę w basenie w idealnym stanie.

Dlatego modele automatyczne idealnie nadają się do czyszczenia stałych basenów ogrodowych i komercyjnych.

Na przykład Wybotics WY200 czyści niecki o powierzchni do 120 m². System zasysający urządzenia skutecznie usuwa piasek, śmieci, glony i inne niepożądane osady z powierzchni zbiornika. Dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji Wybotics WY200 zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki brudu, zapewniając czystą i przejrzystą wodę.

Ten odkurzacz automatyczny został zaprojektowany w oparciu o energooszczędną technologię, która umożliwia efektywne wykorzystanie energii i pracować na baterii w ciągu 4 godzin. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom Wybotics WY200 zapewnia trwałą i bezawaryjną pracę.

Materiał Zlecającego

Odkurzacze ręczne

Odkurzacze ręczne składają się z obudowy, w której umieszczony jest silnik i filtr oraz podłączane są uchwyty i rury teleskopowe. W niektórych modelach rura teleskopowa nie jest zawarta w zestawie, dlatego lepiej ją zakupić osobno.

Modele ręczne zapewniają możliwość ręcznego czyszczenia problematycznych miejsc w niektórych obszarach basenu. Wymaga to jednak dodatkowego wysiłku i czasu. Dlatego odkurzacz ręczny jest odpowiedni dla właścicieli małych basenów.

Kokido Telsa 30 przeznaczony jest do małych basenów i jacuzzi ogrodowych. Oferuje wygodę, wydajność i przenośność, co czyni go doskonałym wyborem do regularnego czyszczenia ze śmieci, piasku i innych zanieczyszczeń.

Odkurzacz zasilany jest akumulatorem, co pozwala na czyszczenie basenu bez konieczności podłączania go do gniazdka elektrycznego. Czas pracy na baterii wynosi 30 minut, co wystarczy na wyczyszczenie ogrodowego basenu o powierzchni do 25 m².

Wybierając odkurzacz, należy wziąć pod uwagę jego parametry techniczne oraz powierzchnię niecki, a w razie potrzeby skonsultować się ze specjalistami. Dzięki odpowiedniemu urządzeniu możesz pływać w czystej wodzie, nie myśląc o sprzątaniu.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.