reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka [zapowiedź]

W niedzielę, 4 czerwca na terenie parafii pw. św. Kazimierza w Policach odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Piknik Rodzinny

na zdjęciu: Kościół pw. św. Kazimierza w Policach

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Na przykościelnym placu pojawi się m.in. wojskowy Rosomak, wozy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży, policyjne radiowozy, oraz wiele innych.

Na uczestników czekać będą gry i zabawy na świeżym powietrzu. Nie zabraknie również poczęstunku w postaci potraw z grilla oraz rozmaitych ciast.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koca.

Gdzie: Plac przy parafii pw. św. Kazimierza w Policach
Kiedy: 4 czerwca 2023 roku, w godzinach od 12.30 do 17.00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.