reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

W sobotę, 22 kwietnia organizatorzy Koncertów Charytatywnych w Policach zapraszają na „Największą Imprezę Urodzinową w Policach”, podczas której prowadzona będzie zbiórka na rzecz Julii Kartanowicz oraz Bartusia Chmielewskiego.

Największa Impreza Urodzinowa w Policach

na zdjęciu: Organizatorzy zapraszają na „Największą Imprezę Urodzinową w Policach”

Festyn Rodzinny połączony będzie z XX Polickim Pucharem Europy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą drużyny piłkarskie Portowcy All Stars, a także Charytatywna Reprezentacja Muzyków Disco Polo.

W trakcie festynu na odwiedzających czekać będą stoiska z rozmaitymi przysmakami, domowe wypieki, przejażdżki motocyklami, liczne licytacje oraz niespodzianka. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali m.in. dmuchane zamki.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Burmistrza Polic na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Piaskowej 97.

Na facebookowym profilu „Koncerty Charytatywne w Policach” wystartowały już licytacje do udziału, w których gorąco zachęcamy. Wszystkie zebranie środki przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację Julii Kartanowicz oraz Bartusia Chmielewskiego. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. koszulki piłkarskie z autografami Łukasza Piszczka oraz Krzysztofa Piątka.

Patronat medialny nad „Największą Imprezą Urodzinową w Policach” objął m.in. Dziennik Policki.

Kiedy: 22 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 14.00
Gdzie: Kompleks Sportowo-Rekreacyjny przy ul. Piaskowej 97 w Policach

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.